| Lucky0 a întrebat:

Hei,aseara am visat-o pe bunica care a murit...era mumificata si tinea ceva in brate nu mi stiu clar ce.In vis am intalnit-o la ea in camera (unde s-au mai intamplat chestii ciudate gen:se aprindea lumina sau se auzeau zgomote) venea spre mine si eu m-am speriat de ea si am fugit.M-am trezit brusc, iar atunci cand am incercat sa adorm din nou imi tot aparea o imagine cu chipul ei mumificat.Imi puteti spune ce semnifica?
Pe langa asta l-am mai visat mai demult si pe bunicul care m-a crescut.In vis era uneori trist si uneori fericit, imi dadea sfaturi si imi spunea ca viata merge inainte si ca e mandru de mine dar de mama nu!
AM mai visat ambii bunici.Mereu cand i-am visat nu mai erau bolnavi erau sanatosi.
Ce semnificatie au toate astea?(dau FUNDA)

9 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Sunt simple vise.
Pe curând!

| LDCCristi a răspuns:

Mai dai si tu ceva de pomana poate vrea ceva de la tine

| Albnegru10 a răspuns:

Nicio semnificatie. Iti este dor de ei, atata tot.

| Bella1love a răspuns:

Pai,stii ca uneori visele pot fi extrem de ciudate si cum probabil ai fost socata de moarta bunicii tale, asta a ramas intiparit in mintea ta si ai visat-o. Acuma, tu nu prea ai ce sa faci si nici nu poti sti daca e un semn. Este un site despre semnificatia viselor, scrii asta pe google si iti alegi rubrica care te intereseaza.

| Lucky0 explică (pentru Bella1love):

Nu m-a marcat atat de tare moartea bunicii cat m-a marcat moartea bunicului..Ciudat imi pare ca ambii au murit in acelasi an(bunica in martie si bunicul in mai), pe ambii i-am vazut pentru ultima data vii cand urcau in ambulanta, ambii au murit in spital, uneri simt ca sunt langa mine, si ambii mi-au oferit aceeasi iubire parinteasca de care am avut nevoie...

| Bella1love a răspuns (pentru Lucky0):

Scuze, nu stiu cum as mai putea sa te ajut, dar in schimb ai putea sa te uiti pe site-ul sugerat de mine totusi...

| Lucky0 explică (pentru Bella1love):

Ok mersi de sfaathappy

| marinelaella a răspuns:

Hey! Pai poate bunica ta vrea sa-ti transmita un mesaj. Daca ai visat-o asa, poate ca nu a ajuns in ceruri. Dar, poate ca ai vorbit in ziua respectiva de bunica ta si de asta ai visat-o. Visele sunt de 3 tipuri: de la satan, Domnul si ceea ce faci in ziua aia, sau cv care te remarca.

| Lucky0 explică (pentru marinelaella):

Pai de gandit nu m-am gandit.a murit acum 3-4 ani..in martie se fac 3 sau 4 ani....Si ea si bunicul meu au insemnat foarte mult pentru mine chiar daca bunica era de fapt sora bunicii mele adevarate pe care eu nu am cunoscut-o niciodata..In fiecare zi ma gandesc la ambii deoarece imi este foarte dor de ei si imi erau ca niste parintihappy