| raluca13100 a întrebat:

am si eu o intrebare cine asculta 2NE1? Sau BigBang!
Daca e cineva care asculta sa imi raspunda la intrebare fiindca si eu sunt fana acestor trupe si m-as bucura sa discut cu cineva care le cunoaste!

Răspuns Câştigător
| morpedinauntru a răspuns:

Oooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii le ador pe 2ne1, big bang si trupele coereene happyma bucur ca mai este cineva care le stie eu stiu de 2ne1 o gramada da nu ma intreba de celalalte laughing daca vrei sa mai vorbim uite mess-ul meu:parca.bom1286@yahoo.comwinking

| raluca13100 explică (pentru morpedinauntru):

Si eu ador trupa 2NE1!

17 răspunsuri:
| denidenisa98 a răspuns:

OMOOO! Big Bang.cei mai tari:X Waaa eu sunnt o fana mare a lor:X si 2NE1.nici nu ai cuvinte sa le descri.sunt de nota 10* :X Sunt trupele mele fav coreene :X

| xxdrgn a răspuns:

Salut! Ascult si eu de ceva timp formatii coreene si BigBang a devenit una din trupele mele favorite. Nu cunosc multe despre membrii sau trupa, dar in fiecare zi ma documentez si aflu ceva nou. Am ascultat si 2NE1, dar eu sunt interesata mai mult de boybands happy. Si sincer, am devenit chiar obsedata de k-pop si k-drama. Daca vrei sa discutam si sa aflam cate ceva una de la cealalta, spune-mi.

| raluca13100 explică (pentru xxdrgn):

Da chiar vreau sa discut cu cineva care este fan BigBang, ai id de mess?

| xxdrgn a răspuns (pentru raluca13100):

Imi pare rau ca nu ti-am raspuns mai devreme, dar am avut ceva probleme. Daca mai esti interesata sa discutam, ID-ul meu e: bibi_girl_ts. Inca odata, scuze! happy

| ChuChu a răspuns:

Si eu sunt mare fan k-pop, mai ales Big Bang si 2ne1. Caut mereu despre ei si le ascult melodiile zilnic. Numai trupe de k-pop ascult si am ajuns sa fiu obsedata si de Coreea ^^. Id-ul meu: loveyou4ever_kpop@yahoo.com

| krisztinapisi a răspuns:

Buna. Si eu cunosc trupele 2ne1 bigbang, nu est, beast, boyfriend, f(x),
superjunior...dae mie imi place cel mai mult SHINee. daca ii cunosti sami scrii inapoi

| didixsmile a răspuns:

Ohh iubesc trupele coreene dar preferata mea este bigbang... mai ascult si 2ne1 daca vrei sa mai vorbim id-ul meu este diana.barbie69 :*:* te pup

| Andreea_Alexandra_Dobre_1998 a răspuns:

Omo...ador BigBang si 2ne1 sunt trupele mele favorite coreene uite id meu andreeaclover@yahoo.com

| ony1D a răspuns:

Eu le cunosc si le ador

| ony1D a răspuns:

Eu le stiu si le ador

| Nicoara_Monica_1990 a răspuns:

I love you Koreea ma bucur ca si in Romania. fani Kpop big grin... Eu ai iubecs stiu toootul despre ai big grin... mai ales Bom si T.O.P big grin

| Chirila_Danut_1997 a răspuns:

Ok! Le iubiti si le adorati ..si eu
dar am cateva intrebari si vreau sa se raspunda la ele

1. Leati vazut fara machiaj?
2.Le stiti in viata de zi cu zi?
3.Intelegeti macar o doaga din ce se canta?

| raluca13100 explică (pentru Chirila_Danut_1997):

Da le-am vazut fara machiaj in 2ne1 TV, le stiu comportamentul de zi cu zi din 2ne1 TV si nu, nu inteleg nicio doaga din ce canta ele dar nu conteaza sa intelegi ceea ce canta, conteaza sa fie placut la auz ceea ce asculti!

| SilviaX a răspuns (pentru Chirila_Danut_1997):

Normal ca stiam cum arata fara machiaj si toate cele si LOGIC ca fanii adevarati ar cauta foarte usor o subtritare pe ineternet si ar afla cuvintele spuse de idolii lor.

----MULTI OAMENI ASCULTA MUZCA IN ENGLEZA(una foarte cunoscuta) SI NU INTELEG NIMIC.
SOO,,,,

| Andreea_Alexandra_Dobre_1998 a răspuns (pentru Chirila_Danut_1997):

1.Da le-am vazut
2. Stiu exact cum sunt
3.Da inteleg tot ce canta ele si le ador

| Darya_Darya_1995 a răspuns:

Buna ma cheama daria sunt un mare fan al trupei 2ne1 mai ales cl o ador