| Dyanna_3716 a întrebat:

Cum pot sa imi aflu parola la facebook?
A si inca ceva cand dau atunci la > " tiai uitat parola ", urmez pasii aia si dau si la > " restarteaza parola " imi da un cod ce e cu acel cod? si ce trebuie sa scriu? dau fundita :Xbig grin.

1 răspuns:
| mikkhhell a răspuns:

Cu acel cod pe care l-ai primit prin e-mail te duci inapoi pe pagina ta de pe facebook si-l introduci (vezi ca la contul tau mai ai o data pe fereastra care s-deschis, dupa ce ai trecut de toate etapele pana ti-a trimis acel cod, mai ai un buton pe care scrie "reseteaza parola" sau "reset password", apasa acest buton si se va deschide o noua fereastra) in fereastra deschisa dupa ce ai facut opratiunile din paranteza in locul gol unde scrie "Password Reset Code" si apasa butonul submit code, care duce la deschiderea unei noi ferestre cu doua rubrici unde i-ti vei introduce noua ta parola pe care poate nu o vei mai uita asa usor. Succes!