| Gickanho a întrebat:

Mi se intampla un lucru foarte ciudat. nu pot sa ma loghez nici pe facebook nici pe okazii, cand dau login dispare parola si cand incerc sa urmez pasii din "mi-am uitat parola" nu ma lasa sa trimit datele... stie cineva ce sa fac? ma mir ca a mers sa ma loghez aici funda

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Si nu ti se pare ca-i un pui de virusel dupa simptome? reinstaleaza windowsul si daca poti sterge tot si partitii tot reinstaleaza cu cablul de la net scos