| CrysaCrysy a întrebat:

Am si eu o intrebare: daca vreau sa scriu "o carte" sa o scriu pe calculator sau intr-o agenda? Funda! App: dupa ce am terminat ce pot sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna.
Scrio pe calculator, ti-e mult mai usor.
Apoi poti sa-ti faci un blog sau sa o postezi undeva... o vei face cunoscuta.
Sau, ai putea sa mergi sa o tiparesti tip"revista/ziar". Si tot asa mai departe, pana o sa ajungi la o carte intr-adevar, pe care o vei putea publica pe piata, de ce nu?!
Succes! Asteptam sa citim de la tine.

4 răspunsuri:
| diiiiiiiana a răspuns:

Eu zic sa o scrii unde iti e mai usor happy.

| dasky90 a răspuns:

Saracul Eminescu scria pe unde apuca, Creanga statea pe langa soba si injura ca nu mai scrie creionul. draga cititorule scrie intr-o agenda amintirile tale, ideile tale, gandurile tale, da un nume frumos acelui jurnal, gen "Un jurnal neterminat..." si frumos cauti sa publici acel jurnal pe la toate editurile cunoscute sau necunoscute.

| Katalinn a răspuns:

Parerea mea e ca a trebuii sa o scrii pe calculator pentru ca dupa ce o termini. ar trebui sa o duci la o tipografie sau nu stiu cum se numes acolo unde se tiparesc... Daca o scrii pe o agenda cred ca o sa trebuiasca sa o scrii din noi pe calculator acolo!

| cmarius93 a răspuns:

Pe agenda cred ca e mai bine. Dupa ce o termini o poti publica si de ce nu, sa o vinzi si sa scoti ceva bani. Pentru asta ai nevoie de o editura care sa te ajute si sa isi puna numele pe ea.