| măcheamăăăî a întrebat:

Heii! Sunteti pregatiti pentru examenele de clasa a VIII-a? Aveti camere in sali? happy

9 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Pai cred ca suntem, daca am muncit pana acum, trebuie sa dovedim, la noi inca nu s-au pus, am inteles ca o sa fie 3 camere web(1 pentru fiecare rand, suntem 13 copii in clasa...) Succes! Cine a invatat si s-a tinut este pregatit, cine nu a invatat normal ca nu este pregatit

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Auzi...la mine nu a fost nici o cameralaughing. Chiar credeti ca aia o sa puna camere?laughing.Un om nu cunosc care o zis ca o avut camere.
Pacebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| camy417 a răspuns:

Bai camere avem, emotii avem, noroc sa luam un 7 avem (nevoie) mai trebuie ceva?

| rapidistzu a răspuns:

Sall,nu am emotii ca am invatat de am ruptlaughing

| măcheamăăăî explică (pentru rapidistzu):

Te cred pe cuvant!laughing

| rapidistzu a răspuns (pentru măcheamăăăî):

E bine atunci!