| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru toti experti TPU
Din moment ce'ati devenit experty va puteti schimba numele?
Eu vad aproape toti expertii care au acelasi nume dinainte sa devina experti.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Oricine isi poate schimba numele de utilizator dar nu vad de ce ar fi necesar ori utilitatea schimbarii, mai ales ca ai devenit cunoscut cu acel nume. Numai bine!

| Cσσкiє a răspuns:

Şi-l pot schimba, bineînţeles. Sunt ei serioşi, de asta nu-l mai schimbă.

| Derye a răspuns:

De ce ti'ai schimba numele? Nu iti place? Unii oameni sunt destul de inteligenti incat sunt in stare sa'si aleaga un nume pertinent care sa ii placa.