| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru expertii TPU: Ce inseamna pentru voi sa fiti experti TPU?happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunsuri dintr-o gamă largă de întrebări. Nu trebuie să răspunzi doar la o singură rubrică!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sa incerc sa ajut cat mai multi oameni, sa nu fiu ranchiunoasa, sa dau raspunsuri cu bun simt.

| micurutza2005 a răspuns:

Sa stii sa dai cele mai folositoare, mai bune raspunsuri in orice domeniu, sa poti ajuta pe multi oameni, sa ai activitate intensa pe tpu.si sa fii ales bineinteles ca expert TPUhappy

| Digital112 a răspuns:

Sa am multe funde

| Static a răspuns:

Pai cel putin pentru mine, inseamna sa te simti liber sa ajutin persoane si sa fii ajutat la randul tau.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut
sa fiu expert in ajutorul dat cu raspunsul meu
o zi buna,
semneaza "expertul fara cont"