| AL3XandraAnndreutza a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul(referitor la sunet). Astazi, mi-a aparut un fel de Installation Wizard care sa ma anunte ca a gasit un nou Hardware.La inceput am ignorat-o, pentru ca nu am instalat nimic recent.Insa cand am vrut sa ascult muzica, am gasit problema: calculatorul nu imi recunoaste boxele.Am cautat si in Control Panel, si imi spunea ca nu se gaseste nici un Audio Device.Boxele erau in priza,erau conectate, dar nu le recunoaste computerul.Ma puteti ajuta?(Desigur, dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| TrickThis a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul pentru placa audio, cauta-l pe cd-ul cu placa de baza, sau cauta-l pe net.

| AL3XandraAnndreutza explică (pentru TrickThis):

Si il gasesc pe net cu free download sau ceva de genul? Multumesc anticipatwinking

| TrickThis a răspuns (pentru AL3XandraAnndreutza):

Il gasesti pe net dar trebuie sa stii si ce driver iti trebuie.