| 240596 a întrebat:

Am si eu o problema majora.Am burta si vreau sa scap urgent de eabig grin.Vara asta mi-a fost rusine sa ma duc la piscina cu prietenii mei deoarece mi-a fost teama ca ei sa nu observe ca am burta(si e vizibila). Pana si iubitul meu m-a intrebat de ce nu am mers niciodata la piscina cu ei.Nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma.As vrea daca se poate sa imi recomandati si altceva in afara abdomenelor si fara pastile.Va multumesc!

4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Fa abdomene happybatting eyelashes

| Deea_4962 a răspuns:

Manaca salate, fructe.si lasa deoparte alimentele care au gasimi si fa in fiecare zi cate abdominale potihee heeEu asa am scapat de burtica[chiar daca nu era chiar vizibil la mine]
In plus cine te iubeste de iubeste asa cum esti, trebuia sa iti cumperi un cotum de baie negru cu totul[negrul face lucrurile sa para mai micihee hee]

| . a răspuns:

E foarte simplu: fa-ti harakiri si pune-ti stomacul in formol, poate ti-o mai trebui. Mah, si ce daca ai burta? Asta inseamna ca mananci bine si n-ar trebui sa te intereseze atat de mult ce parere au ceilalti despre tine cat ce parere ai tu despre tine si numa' prostii/proastele au pareri proaste despre ei. Si daca te superi ca ti-o zic prea direct, sa stii ca numai prostii se supara!winking In plus e mai bine sa fii mancata bine decat sa ajungi schelet ambulant. O femeie adevarata trebuie sa fie facuta bine (rumenita la foc mic), sa aiba burta si par pe burta, sa ragaie a jumeri sa-ti sara basca din cap. happy

| blondys a răspuns:

Aşa cum spun Deea şi aNa... încearcă să faci abdomene. dar să nu te forţezi prea mult de la început. şi încearcă să mănânci cât mai sănătos posibil. şi să nu mănânci după ora 6 sau 7... cât despre mersul la piscină eu cred că nu ar fi trebuit să nu te duci. ei sunt prietenii tăi şi trebuie să te cunosc aşa cum eşti ...trebuie să pui accent pe celelalte calităti ale tale căci sunt sigură ca ai multe! Te pup şi baftă la mâncat!laughingbatting eyelashes