| irina4219 a întrebat:

Buna, am si eu o problema si am nevoie de un raspuns urgent. Eu fac dansuri 2 ore pe saptamana, iar de 1 luna a venit un baiat pe care il iubesc foarte mult si cred ca si el ma place. Oricum, daca i-as spune ca il iubesc sunt sigura ca nu ma va rani. Insa am o problema: eu nu pot fi impreuna cu el pentru ca ( am 13 ani ) mama nu ma lasa sa ies afara din casa cu prietenii sau ceva, in nici un caz cu iubitul. Pe 15 iunie avem un fel de serbare la streetdance, in care ne ducem pe scena si dansam. Eu as vrea sa ii spun atunci pentru ca e singurul moment in care putem ramane singuri, dar... mi-e teama ca el se va pierde pe scena, gandindu-se doar la asta. El oricum se pierde chiar si daca nu e pe scena si e doar cu echipa si antrenoarea, dar sa fie in fata unui public imens, pe scena, stiind si ca eu il iubesc? Va rog ajutati-ma! Sa ii spun sau nu ca il iubesc?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu-i spune, ca nu-l iubesti laughing) maxim esti atrasa de el.

| sadrian46 a răspuns (pentru Adry05):

Și dacă e atrasă, asta nu este iubire, ce este, este ură?

| Adry05 a răspuns (pentru sadrian46):

Aoleu, iubirea e ceva mult mai profund decat ca simpatizeaza ea un baiat de care nici nu stie mai nimic. E simpla simpatie.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Voi atat de mult iubiti incat cum dati de greu plecatul la altul si cica iubirea e ceva mult mai profund laughing fraieri sunt cei care va si cred

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Scuteste-ma cu frustrarile astea ray ca nu ti-ai gasit persoana. Nu-mi cunosti relatia si prin cate am trecut pentru relatia actuala si chiar si cele precedente si vii aici sa comentezi ca ce? ca nu te-au bagat nu stiu cine in seama si ne bagi pe toate in aceeasi oala, super inteligent.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

:)) nu ca nu va place cand va bag in seama, este o onoare sa porti o conversatie cu mine, daca nu ai fi scris porcaria aia cu iubire profund nu as fi scris nimic, cele mai multe tarfe din europa sunt din Romania conform ONU https://www.dw.com/ro/prostitu%C5%A3ie-germania-bordelul-europei/a-48227746
https://adevarul.ro/......index.html

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Ca n-ai avut tu parte nu inseamna ca nu exista

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Voi majoritatea oferiti doar vagin, faliscitate, ipocrizie, prefacatorie atat

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce crezi că și el place?
Ți-a dat vreun semn, ți-a zis ceva?

| Plato a răspuns:

Iti iubesti parintii, iti iubesti animalul de companie, pe el sigur nu-l iubesti.
Nu mai folosi cuvinte ce te depasesc, mai ai ceva ani pana sa intelegi ce inseamna "a iubi".

Ca ce chestie sa-i zici? Ti-ai dat si tu seama ca esti prea mica, ceea ce e imbucurator.
Vezi-ti acolo de dansuri, alea-s foarte bune de varsta ta, relatiile sunt pentru adulti. Tu traieste-ti copilaria, ca cei plange dupa ea daca o irosesti jucandu-te de-a adultul.
Ma bucur sa aud si ca mama ta gandeste.