| AdaIoana18 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma.As vrea sa imi fac un alt id adica sa il schimb dar vreau sa imi pastrez prietenii in lista...Cum as putea sa imi fac. Dau fundita promit!

6 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Sau le poti trimite un mass cu noul tau id.

| cristal_7578 a răspuns:

Iti faci alt id...si apoi faci schimb de liste cu cel nou...happy

| AdaIoana18 explică:

@georgiana asa am si facut chiar este mult mai usor asa...Ms oricum pentru sfat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci altul si messu are optiune de import contacts si dai sa-ti importe contactele din vechiul id, dar cred ca trebuie sa-ti de-a add iar

| Diana1417 a răspuns:

Iti faci altul si messu are optiune de import contacts si dai sa-ti importe contactele din vechiul id si ii rogi sa iti dea add...