| Anonim21321 a întrebat:

Am trimis sms la 321 cu textu bonus si mi-a zis sa astept mesajul de confirmare.De atunci a trecut ceva timp si nu am primit. Pot activa alta optiune de la *100#?

3 răspunsuri:
| Anonim21321 explică:

Pai am sunat si apoi am incarcat si nici azi n-am primit mesaju...noroc ca mi-am activat alta optiune

| Misha_1025 a răspuns:

Parca in promo spunea "inainte de reincarcare trimete sms cu textul bonus"!
Nu trebuia ca dupa sms sa introd codu de reincarcare?
Pt o mai buna informare suna la info clienti. Oricum Orange isi bat joc de clientii lor (eu sunt unul).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Astepti confirmarea sau apelezi *133# pentru a verifica activarea optiunii. Iar ca o ultima varianta, suni la 444 daca au trecut mai bine de 3 - 4 ore.