| Stelmach_David_2001 a întrebat:

Am reincarcat telefonul cu 6 euro si pana acum primeam aprox. 11.000 MB. Acum cand l-am incarcat am primit doar 100 MB. Asa a scris in mesajul de confirmare.de ce?

3 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Pe Orange? Suna la ei si intreaba ce si cum. Cu siguranta au niste clauze pe care nu le-ai citit cu atentie. Exact o asemenea situatie am întâlnit si eu si chiar azi am fost la Orange sa intreb. Mi-au spus ca trebuie sa cumpăr o optiune de net de de 6€ ca sa pot folosi cei 10000 mb trafic (pe lângă optiunea de 5€ pe care deja o plătesc lunar)

| blackPug97 a răspuns:

Iti dadea net de 10X daca iti bagai credit de minim 6 euro.Da nu stiu pana cand era valabila oferta.

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Probabil ai o limită de exemplu ai voie doar 10.000 mb consuma toți mb si apoi încarcă