| xRebecaaa a întrebat:

Buna!
Anul asta la balci, vreau sa ma dau in ciocan!
Dar nu stiu cum e sa te dai. adica, ce senzatie ai?
M-am dat in mai multe porcarii, de exemplu : haos.happy cam asa ceva! si nu mi-a fost frica.
Dar in ciocan nu stiu cum e.
Si as vrea sa ma dau!
Mi-ati putea spune cum e?

Răspuns Câştigător
| CMaria21 a răspuns:

Trebuie sa ai curaj sa te dai nu m-am dat pentru ca nu am avut curaj dar am avut prieteni care s-au dat si au zis ca ar repeta experienta oricand!

| xRebecaaa explică (pentru CMaria21):

Mie nu mi-e frica. Ca m-am mai dat in porcarii din astea! Haos e un fel ca ciocanul, merge repede si te invarte! peste cap.

2 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Auleu, eu cand m-am dat in ala nu m-am tinut bine si era sa-mi zboara picioarele laughing
E fain. Te duce asa suuus si dupa te lasa in jooooos...

Ma rog... asta la mine happy