| ChocoBuff a întrebat:

As dori si eu un loc de munca pe timp de vara.Am 14 ani si sunt fata.Eu sunt din prahova din localitatea maneciu pamanteni(daca se pote ca oferta sa fie din maneciu sau cheia ar fi foarte frumos). Se poate sa fie si locuri de munca de acasa.multumesc!

Răspuns Câştigător
| ToxicGirl a răspuns:

Poti sa incerci sa imparti pliante.sunt diferite locuri care se ocupa cu chestii dinastea.nu primesti un salariu prea mare.dar totusi ceva ii...

6 răspunsuri:
| Piscotel a răspuns:

La 14 ani nimeni nu te poate angaja legal.

| cucaracia a răspuns:

Fa'te prost... ...ituata. castigi bine.

| carlaa a răspuns:

Mofino sa stii ca si la 16 ani poti sa lucrezi la un automat de inghetata de exemplu. nu trebuie sa ai neaparat 18 ani. iar Dennyssutza trebuie sa mai astepti cel putin 2 ani ca sa lucrezi cu adevarat

| WooppS a răspuns:

Doamnee mai esti si fata ...nici maikata nu te angajeaza sa speli vase da la munca advlaughing)))))

| Mariaaa6081 a răspuns:

Hei! Si eu am 14 ani si sunt tot fata. Dar sti care este jobul meu de vara? - Eu fac curat in casa si zilnic imi da cam 10\15 lei. Mie imi place foooaarte mult chestia astabatting eyelashes Sau thinking Sa le faci masaj parintilor tai si asta poate costa 10 lei. Vezi tu ce rezolvi kiss Eu cu asta ma ocup big grin

| Mofino a răspuns:

Piscotel are dreptate.Nimeni nu o sa te angajeze pe nicaieri.Trebuie sa ai cel putin 18 ani.