| Alyn13 a întrebat:

Buna as vrea sa compun o melodie dar nu stiu cum sa incep. Nu trebuie sa aiba rima pentru ca vreau sa o traduc in engleza. Niste sfaturi? FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Pai compune-o direct in engleza asociaza cuvinetele care ar rima in engleza de exemplu cry cu why altfel nu vei reusi ceva nu iti av iesi ceva bun crede-ma am trecut de etapa asta

4 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Multumesc pentru fundita ma bucur ca te-am putut ajutakiss

| foxi a răspuns:

Melodie cu rima? Eu zic sa te lasi pagubas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex ingarA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cocosh laughing daca tot vrei sa scrii o poezie in engleza cauta sonete de shakespeare.