| SanziiAndry a întrebat:

As vrea sa fac economii pentru a strange bani ca sa-mi cumpar ceva dar nu am idei cum as putea sa strang. Ma ajutati cu cateva idei? Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| nicolici a răspuns:

Poti invata sa faci bretari ( bretarile prieteniei de ex cauta pe youtubehee hee ), sa vinzi, sau lucruri care nu iti mai folosesc, sa faci curat in casa si sa le ceri parintilor rasplata (bani)hee hee

3 răspunsuri:
| jack993 a răspuns:

Stangeti alocatia tongue

| Ruxi00 a răspuns:

Intreab` o pe mata ta daca ti` am da 1-1.5-2 lei pe zi.hee hee raised eyebrows

| Gh0st234 a răspuns:

De fiecare data cand vrei sa iti iei cv, pune 1 sfert din bani deoparte:sub perna, intr-un borcan, intr-o pusculitza, vezi tu