| isakaratista a întrebat:

Buna as vrea sa fac o petrecere in pijamale.Ce idei de jocuri
Dar nu vreau sugestii ca...bataie cu perne

1 răspuns:
| teddybear14 a răspuns:

Putete-ti juca originalul joc cu sticla(provocari), pentru amuzament jocul"COADA VACII"-cum se joaca o persoana trebuie sa ii faca pe ceilalti sa rada cine rade trece sa ii faca pe ceilalti sa rada, adevar provocare sau procent, fazan, semaforul-o persoana sta cu spatele zicand rosu si verde ceilalti se misca doar pe verde si inainteaza spre persoana respectiva cine merge pe rosu trece inapoi etc. funda?