| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume ..deci merg intr o excursie de vreo 3 zile si vreau sa stiu niste jocuri de jucat in camera ziua sau noaptea intre fete si baieti... orice cu saruturi, bataie cu perne. Orice poate face lumea sa se distreze la maxim, sa fie totul de neuitat.
Sugestii?

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Adevar sau provocare

| WaterDrop a răspuns:

Invarte sticla, jocul cu batistuta (nu mai stiu cum se numea exact), carti pe pedepse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevar sau provocare(exists si o aplicatie pentru mobil in Google Play)

Sticluta

Jocuri de carti