| Ioana9 a întrebat:

as vrea sa ma inregistrez pe www.thesims3.com...zis si facut!
Da' ce este serial code? stiu ca fara asta nu poti dowloanda absolut nimic...
si m-am plicti deja de astea vechi...
Nu vreau alte sfaturi vreau doar serial code!
Dau funda la care merge:d

Răspuns Câştigător
| mariannn95 a răspuns:

Serial Code este codul pe care il primesti daca cumperi jocul.Ma gandesc ca il ai crackuit, ca nu l-ai cumparat.Deci daca vrei sa downloadezi cumpara SIMS 3.

3 răspunsuri:
| bye a răspuns:

Serial code este codul pe care il primesti atunci cand CUMPERI JOCUL. Ca sa te poti inregistra ai nevoie de un cod care sa fie valid, nu luat de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca terbuie sa cumperi produsul

| Ioana9 explică:

Parintii nu au bani sa'l cumperesad
se pare ca m-am inregistra dejabacrying