| xRebecaaa a întrebat:

Buna!happyAs vrea sa-mi cumpar un telefon!big grinSi nu stiu de >care!:"Ma puteti ajuta?:X Funda pentru. cele mai >bune!big grin

Răspuns Câştigător
| Lullabies a răspuns:

Iphone 4S, Samsung Galaxy S I, II, III sau Nokia Lumia.
Sunt cele mai bune, dar si cele mai scumpe. Succes!

7 răspunsuri:
| Omulambitious a răspuns:

Samsung galaxy i5500 iti sugerez crede-ma il am si sunt foarte multumit de el

| siminutzza a răspuns:

Asteapta pana apare iphone 5winking

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Iti sugerez un telefon cu touch, Samsung!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Spune un pret, sunt multe telefoane scumpe, chiar prea scumpe.

| jhonsmyth a răspuns:

Poi incearca NOKIA808 are 41MP camera, de asta am eu, costa circa635euro,un iphone4, un Sony xperya U P sau S...sau un ARC! succes

| lSummerl a răspuns:

Samnung Galaxy S I, II, III

| XxCataGramaxX a răspuns:

IPhone4 sau un Nokia 6131 mai simplu. Daca nu ia-ti ceva mai nou Tableta tongue