| Maia2222222 a întrebat:

Bună! As vrea sa-mi cumpăr niște casti wireless care sa fie bune ( sa se audă bine si sa poți vorbi la telefon cu ele) dar sa aibă și un preț ok. Sunt foarte multe modele și nu știu care sunt bune și care nu, ma puteți ajuta cu careva recomandări?

Răspuns Câştigător
| Ilincoana a răspuns:

Un tric pe care il practic deja de vreo 2 ani ( am schimbat vreo 4 perechi de casti wireless) este sa imi cumpar castile wireless de pe eMAG de la categoria de resigilate. Cei de la eMAG, vinzand resigilatele, sunt obligati sa puna la vanzare doar castile resigilate care functioneaza. Sugerez cu incredere sa iti iei orice iti convine la pret de la resigilate. Castile pe care mi le-am luat au fost si cu 100 de lei mai ieftine decat cele nou noute. Castile pe care le am acum si sunt exceptionale, inca imi merg de 2 ani( cu mici defecte la baterie, le-am folosit o gramada) sunt skullcandy sesh si le-am luat de la categoria de resigilate cu 170. Sunt multumita de ele, inca le folosesc dar daca iti place mai mult lookul de,, airpod,, gasesti la resigilate tot ieftine, si sub 150 happy

| Brizbriz a răspuns (pentru Ilincoana):

Dragut ca ti-ai luat funda, CAND ESTI PE DINAFARA

1. resigilate NU GARANTEAZA DELOC, ca merge microfonul bine si asta e problema principala a tuturor castilor de telefon, la majoritatea microfonul merge prost, sau MAI RAU, e din cauza ca, castile trebuie sa emita cand vorbesti la microfon, si partea de emisie e de rahat, inclusiv pe o distanta de 30cm, testat mai multe casti, inclusiv unele nu chiar ieftine

0. felicitocurili mele personale, ITI BATI JOC, ca iti bati joc si de tine, si ca nu iti dai seama, nu e o scuza, insa
casti resigilate INSEAMNA CA ITI BAGI IN URECHILE TALE CEARA DIN URECHILE ALTUIA, iar asta E BATAIE DE JOC

@Maia iti recomand astea:
https://www.emag.ro/......D1XHBDMBM/
eu le am, se aud incredibil, microfonul merge incredibil, nu sunt chiar scumpe si au snur pe dupa gat, deci nu iti cad din ureche direct jos si calca cineva pe ele

| maphiotul a răspuns (pentru Brizbriz):

Ai perfecta dreptate
i-a dat funda chiar degeaba
Nici macar nu is bune castile ce le-a recomandat nici nu e bine sa iei casti resigilate
Dar eu stiu ca nu e posibil sa returnezi casti tocmai din motive de igiena si sanatate cum ai zis tu
Deci nu prea cred ca se gasesc casti resigilate

| Ilincoana a răspuns (pentru Brizbriz):

Salut! Eu sunt unul din cazurile care a beneficiat si beneficiaza de resigilate de 2 ani incoace happy nu stiu, nu mi se pare bataie de joc. Ea a intrebat de pret ok. Casti bune la pret ok am gasit doar la resigilate. Si a fost doar o sugestie, ea poate face ce vrea ea, nu o obliga nimeni sa imi ia sfatul in considerare, cum nu o obliga nimeni sa iti ia sfatul tau in considerare happy. Eu mi-am spus experienta, i-am si sugerat ce am si ce imi merge brici de doi ani. Pentru mine, nu conteaza asa te dare sa se auda microfonul pe o distanta de 30 cm testat rolling on the floor)). Daca nu o are cu chestiile astea, e foarte bine ca a intrebat si a primit raspunsuri diferite.

| Ilincoana a răspuns (pentru maphiotul):

Eu nu stau pe site ul asta pentru funda rolling on the floor)). EXPERIENTA MEA a fost buna cu ele. EXPERIENTA MEA CU REDIGILATELE a fost impecabila. Asta este, ea va face ce vrea ea, poate sa ia in considerare sfatul meu sau sfatul celui de mai sus. Nu postez raspunsuri pentru a deruta oamenii sau pentru a comenta degeaba.

| maphiotul a răspuns (pentru Ilincoana):

Casti resigilate nu e voie sa se vanda

| Brizbriz a răspuns (pentru Ilincoana):

"acum 51 minute | Ilincoana a răspuns (pentru Brizbriz):
Salut! Eu sunt unul din cazurile care a beneficiat si beneficiaza de resigilate de 2 ani incoace happy nu stiu, nu mi se pare bataie de joc. "

cum spuneam, nu iti dai seama ca E
sau, tu consideri ca ceara din urechile altora face bine la tine in urechi?

"i-am si sugerat ce am si ce imi merge brici de doi ani"

din nou, NU ITI DAI SEAMA CE SPUI... NU e nici o legatura intre resigilate si faptul ca niste casti sunt bune sau nu, chiar e pe dos, daca sunt resigilate e foarte PROBABIL ca ala care le-a trimis inapoi nu i-a convenit ceva la ele
faptul ca tu ai avut norocul sa nu iti iei teapa, este un caz particular, PUNCT

| Ilincoana a răspuns (pentru Brizbriz):

It's not that deep. Nu inteleg de ce te iei asa nervos si de ce ai ton autoritar de parinte. E un site cu intrebari si raspunsuri, am raspuns experienta mea, de ce o lungesti degeaba? La niciuna din ele nu a fost nicio problema cu ceara din urechi? rolling on the floor)) nici nu s-a pus problema, au venit curate. Imi pare rau daca ai primit tu casti resigilate cu ceara de urechi. Da, este un caz particular si revenind, este un site cu intrebari si raspunsuri, am raspuns happy o lungesti degeaba. Daca ai raspuns mai bun, mai informat si mai multa experienta decat mine referitor la casti, comenteaza fara sa te iei de comentariul meu happy. sunt sigura ca ai fi ajutat-o la fel de mult daca ai fi pus comentariile fara sa imi dai reply, spunand simplu ca nu esti de acord cu mine. Nu stau pe site ca sa caut scandal happy

| Brizbriz a răspuns (pentru Ilincoana):

Cum spui tu tongue

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Samsung sunt foarte bune.