| oldschoolrom a întrebat:

Are careva abonament la Click? Daca nu dar stie vreau sa va intreb: imi fac abonament la Click la posta intreabarea mea este: cum primesc ziarul? Avand in vedere ca nu am cheie pentru cutia postala si asa se poate sa imi fie furat ziarul din cutie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziarul il primesti in acea zi cand apare.In privinta cutiei postale...ar trebui sa rezolvi chestia cu incuietoarea. Postasul nu aduce pana la usa ziarul.Asta e. Sau cutia are incuietoare su ai acces la cheie? Faci o dublura la cheie.

| oldschoolrom explică (pentru anonim_4396):

Asa ma gandeam si eu. Pai sunt vechi si nu mai am vreo cheie.