| FakeSmiley a întrebat:

Asta este o întrebare adresata mai mult celor care fac facultate sau au făcut.o
In septembrie vreau sa ma înscriu la facultate si nu stiu unde. Se poate sa imi dati niste detatii din punctul vostru de vedere? Cum e acolo ce materii faceți si mai ales daca se poate face ceva dupa aceea? ( fara facultatea mate info, sau limbi străine )
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

In septembrie nu prea mai sunt locuri. Si ce facultate vrei sa faci? Asta trebuie sa alegi bine, ca difera foarte mult una de alta, nu mai e ca la liceu. Fiecare facultate are materiile ei, nu sunt doua facultati cu aceleasi materii. (ma refer la facultati cu specializari diferite)