| iLovedYou96 a întrebat:

Astazi este ziua fostului meu iubit ( momentan nu am un prieten) si eu inca il mai iubesc foarte mult, el pentru mine inseamna totul, cand il vad totul in jurul meu se lumineaza dar de o luna el s-a despartit de mine si de atunci nu l-am mai vazut ( decat in poze) iar astazi este ziua lui si ma tot gandesc ca daca nu as fi gresit undeva in relatie acum poate as fi fost la un restaurant sau undeva impreuna cu el, ce sa fac ca sa nu ma mai gandesc la asta? va rog ajutati-ma... si ce sa fac ca sa-l cuceresc din nou? va rog raspundeti cat mai repede, mersi anticipat, papa.

3 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Daca ai o intrebare nu ezita sa o scrii aici http://just-ask-zoey.blogspot.com si vei primi garantat raspuns.

| bia0000 a răspuns:

2000 e anul nasterii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fetito de 13-14 ani care iubesti extraordinar de mult pe unu mai mare cu doi -trei ani ca tine asteapta sa mai cresti si dupa incepe si iubeste multmultmultmult.