| SherKan19 a întrebat:

Buna azi m.am batut cu unu love struck. adevarul e ca el ma bate dar m. a bate la forta adica m-a pus pe bank dar nu dadea...de frica... dar eu i.am dat 2 pumni de pe unu i l.am prin in ochi si l.am invinetitsad si cum sa putea sa fiu mai tapan pe picioare
Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| avixie a răspuns:

Pai sincer trebuie sa faci ceva sa ai mai multa forta. adica stiu cum e pentru ca...desi eu sunt fata laughing dar fac box de 6 ani si am mai patit ca tine.si cred ca ar trebuie in fiecare zi sa faci flotari sa tragi d fiare ca sa ai muschii.si asa o sa ai forta happy incearca si o sa vezi dar dureaza cam mult.cat despre bataie. daca iese vreo bataie trebuie sa fii mai curajos sa fii mai... tupeist sa ii arati ca esti smecher ca meriti respect happy.

9 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Asa si ce?

| ganton a răspuns:

Bine.

| ASimpleUser a răspuns:

Ai facut bine asa oh go on
funda please!

| andrey910 a răspuns:

Interesant...

| NoName_7204 a răspuns:

Aaa?
Wtf?
Si care este intrebarea ta baiete?! rolling on the floor
ca nu pricep!
Sau vrei sa te dai mare ca i-ai spart farul aluia care probabil ti-a infipt cateva bune si printre ploaia de pumni si picioare ai apucat sa ii bagi si tu degetu'n ochi! rolling on the floor

| sorynm a răspuns:

Bai Rembo, u de fapt vrei sa te dai mare ca l-ai batut pe ala(daca e si asta adevarat laughing ).In fine, du-te la sala laughing.

| miha01 a răspuns:

Vandame rolling on the floor)

| thegame94 a răspuns:

Ca sa fii mai teapan pe picioare trebuie sa muncesti la echilibru. exercitiile care te pot ajuta sunt saritul corzii(desi pare pentru copii mici,ajuta extraordinar de mult,gandeste-te ca si practicantii luptelor de contact sar coarda pentru control mai mare),mersul pe bicicleta,genoflexiunile,flotarile(pentru stabilitate), crossul, luptele greco-romane dar si cele de contact(acestea te ajuta destul de mult sa iti tii echilibrul). mult noroc!winking

| sorin_2114 a răspuns:

Nu inteleg nimic ce scrii!