| Raluca_5813 a întrebat:

Bunaaa!happy
As avea nevoie de putin ajutor.Peste 5 zile este ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele si habar nu am ce i-as putea cumpara... Ceva idei?big grin Are 13 ani. Ii plac foarte mult bijuteriile, dar as vrea sa ii iau ceva mai deosebit.
P. S e inebunita dupa animal print happy

Răspuns Câştigător
| ofataoarecare_2381 a răspuns:

Din moment ce. i plac bijuteriile inseamna ca are muuuulte si ca restul probabil se vor gandi tot la bijuteri straight face. eu zic sa. i iei un parfum ceva sau chiesti de par(daca si. l intinde cu placa ceva spreiuri sa nu se arda asa de rau ) sau daca tot vrei bijuterie poti sa cauti un lantisor de fapt 2 unu pentru tine si unu pentru ea identice (ceva inimioara medalion pe care sa scrie ''B'' la una dintre voi si ''F'' la cealalta chiar am vazut ceva in genu :X:X ), dar iti sugerez daca ii dai bijuterie sa fe ceva personalizat nu te duci ii iei acolo ceva sa scapi si gata big grin

2 răspunsuri:
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Pai eu in locul tau i-as lua un lantisor de argint.thinking

| Raluca_5813 explică:

Am mentionat ca nu vreau sa ii iau bijuterii big grin As opta pentru ceva mai deosebit.Nu stiu. De exemplu o esarfa foarte draguta si inca ceva thinking