| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna peste 2 zile e ziua de nastere a unei prietene si habar nu am c sa-i iau imi puteti da niste idei dar sa nu fie prea scump sa se incadrese in 30 lei VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ROOOOOOOOOOOOOGGGGGGGG!

7 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Mie mi se pare foarte simplu sa-i cumperi cadou unei persoane care are aproximativ aceiasi varsta cu tine, ti-e mai usor sa-i intelegi gusturile, e mai greu sa-i dai un cadou mamei! Ai spus ca ti-e prietena deci ai putea foarte simplu sa-i faci cadou ceva care sa va deosebeasca de cei din jur(nu va cer sa va vopsiti pinky)ai putea sa-i oferi o bratara indentica cu cea pe care ti-ai luat-o tu, daca ii plac accesoriile i-ai ceva pentru telefon sau o pereche de cercei(ceva ce nu contine nichel, se gasesc la tot pasu), sau un tricou cu un anumit star(imi aduc aminte ca eu am primit cu Avril Lavigne, mi se pare dragut), parfumul nu mi se pare special, nici fardurile, ai putea sa-i faci cadou ceva ce-i va ramane ca amintire, un medalion (sa nu te prind ca-l tapetezi cu poze deale voastre, las-o pe ea sa aleaga ce pune in el). Sper ca ti-am fost de ajutor.

| pitikaaaa a răspuns:

Cumpara un tricou simplu(alb sau negru), pune o poza pe un stick cu voi 2 sau cu trupa/artistu ai preferat/a si pune pe tricou:X
mie asa mi-a facut o prietena o pernutzahappy si mi-a placut foarte multhappy a fost ceva simplu si semnificativhappy
app La multi anihappy

| TąNyą a răspuns:

Îi poţi lua o bluză, lănţişor de argint/brăţară, ceva de pus prin casă, dacă-i place să citească o carte thinking sau ceva făcut de tine.

FantaSZy.

| Spufff :x a răspuns:

Daca e prietena ce`a mai buna love struck. poti sa personalizezi ceva love struck o bratara [ BF]. o pernuta cu o poza a voastra love struck. o cana cu un scris, ceva simbolic love struck O poza in rama cu voi 2 love struck.vezi tu love struck.Si la multi anihee hee love struck

| Alexxe a răspuns:

O perna, un tricou, inscriptionat?

o cana pentru cafea cu numele prietenilor ei scrise cu marker.gandeste simplu...

| resp3ct a răspuns:

Esti disperata din cate vad.
Incearca cu un tricou, ciorapi, chiloti.(haine).

| anitta92 a răspuns:

Pai nu stiu ii poti cumpara ceva care sa simbolizeze prietenia voastra sau ii poti da ceva la care tii u cel mai mult big grin acum nu stiu depinde de tine si app la multi anibig grin