| 070Alexa a întrebat:

Buna buna TPU ce mai faceti sincer eu ma cam plictisesc, nu prea fac nimic mai mereu stau numai la tv si la calculator, boring vreau si eu niste activitati de facut singura deoarece zona in care stau nu imi ofera prea multi prieteni iar daca ma duc in centrul orasului s-ar putea sa ma intalnesc nu niste persoane pe care nu le sufar.Deci ce as putea face acasa, manual, sporiv nu stiu ceva acolo sa nu ma plictisesc si sa nu includa doar tv si pc. Fundaaa

Răspuns Câştigător
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Coafeaza-te, fa-ti poze, uita-te la un film, asculta muzica, fa-ti unghiile, daca iti place, citeste, scrie in jurnal, fa ceva de mancare, iti poti face planuri pentru urmatoarele zile din vacanta ( daca pleci undeva ), vorbeste la telefon cu cineva ( probabil te vei simti mai bine auzind o voce ), poti sa iesi afara singura sa te mai delectezi...

2 răspunsuri:
| AnabelleKr a răspuns:

Incearca sa-ti faci unghiile diferite modele, fa-ti ordine in camera, invata sa faci bratarile prieteniei, incearca machiaje noi.
Funda?

| amPH a răspuns:

In ce oras stai?

Răspunde la întrebări pe TPU, joacă Conquiztador, caută un joc nou de socializare, cheamă nişte prietene la tine, mergi în parc, uită-te la un film, începe un nou serial, găteşte ceva nou, citeşte, redecorează-ţi camera, mai aruncă din haine că pun pariu că ai prea multe... goleşte-ţi sertarele, vezi ce mai găseşti. Oho...ai ce face.