| 070Alexa a întrebat:

Buna buna TPU ce mai faceti sincer eu ma cam plictisesc, nu prea fac nimic mai mereu stau numai la tv si la calculator, boring vreau si eu niste activitati de facut singura deoarece zona in care stau nu imi ofera prea multi prieteni iar daca ma duc in centrul orasului s-ar putea sa ma intalnesc nu niste persoane pe care nu le sufar.Deci ce as putea face acasa, manual, sporiv nu stiu ceva acolo sa nu ma plictisesc si sa nu includa doar tv si pc. Fundaaa pentru originalitate

1 răspuns:
| Fartie a răspuns:

Masturbeaza-te, nu stiu zic. In casa nu prea ai ce face. Teme, apuca-te si scrie o cartewinking