| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Cand am fost in excursie, prietena mea cea mai buna s-a indragostit.Era un baiat in clasa a-V-a.Cnad am venit din excursie, a inceput sa barfeasca o fata cu el, si se vedea pe fata ei ca e in al 9-lea cer. Ce credeti... o place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Noname_6326 a răspuns:

Pe fata ei se vedea ca e in al noualea cer.pe a lui nu? nu vreau sa stric sperentele, iluziile dar faptul ca a barfit o fata cu ea asta nu inseamna ca o place.Lasa totul sa vina de la sine, vezi ce se mai intampla intre eiwinking nu poti sa spui dupa asa putin timp daca o place sau nu, cu toate ca e destul de posibil sa o placahee hee pentru ca baietii nu stau cu orice fata.mai ales la barfesmug

1 răspuns:
| iuli a răspuns:

Sincer, nu stiu daca o place. S-ar putea sa o vada doar ca pe o amica, insa nu e bine sa barfeasca cu baietii deoarece acestia imediat imprastie vestile.