| Winners10 a întrebat:

Care imi puteti spune si mie cum este la Castelul Bran? Merita vazut? Cam ce este in interiorul lui?
Intreb daca merita vazut pentru ca de la mine pana acolo sunt cam 350 km.
O zi buna big grin

6 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Pe mine Peles m-a impresionat enorm. Bran nu mi-a placut in mod extraordinar.

| En3Rgi a răspuns:

E frumos, n-ai de ce sa nu mergi serios.Am fost cand eram mic si inca imi amintesc si acum cum este pe acolo.Du-te nu o sa regreti.

| alexandru0995 a răspuns:

Buna ..am fost de foarte multe ori la castelul bran...iti recomand sa te duci o sa ramai uimit, uimita cand o sa ajunj acolo ...vizitezi castelul o sa vezi unde au dormit ei unde se manca cum arata imbracamintea de acum multi ani, multe altele dar sa nu uiti ca in acceas curte exista si castelul groazei du-te si distreaza-te o sa fie super. succes

| Moon1997 a răspuns:

Este foarte frumos nu o sa iti para rau daca mergi multa bafta