| Clara120 a întrebat:

Castelul Groazei de la Bran merita vazut? Chiar te sperii? Cu cate persoane e bine sa te duci?laughing
Stiti cat este intrarea?
Funda.

Răspuns Câştigător
| IlegalSmile a răspuns:

Heii...

da am fost si eu cu inca 4 pesroane :)) Ne'am distrat de minune dar l-a inceput m-am speria foarte tare :)) Noroc pe mine ca eram cu inca 4 prieteni care erau mai mari ca mine si mai ales a fost un baiat cu noi care ne protejea=)))

E foarte misto :)
Paraca 20 lei sau sincer nu mai stiu :)

Cauta pe net poate gasesti :D

http://www.castelulgroazei.ro/

O zi buna! Bafta :*

4 răspunsuri:
| adda_3343 a răspuns:

E minunat castelul:X nu numai ca merita vazuthappy musai trebuie vazut:X cel mai bine e sa te duci sa-l vezi ca prietenii:Xmey eu m-am speriat un pic dar acu depinde de fiecare:Xcu cat mai multe pers e bine sa te duci ca sa te poti distralaughing intrarea nu mai stiu cat era ca n-am platito eu:X da nu e foarte mult:X distractie placuta:X

| Angelik_6250 a răspuns:

Eu am fost nu m-am speriathappy si preturile sunt :
bilet intrare: 12 lei

bilet cu reducere (elevi, studenti, pensionari): 6 lei

bilet foto: 10 lei

bilet video: 18 lei

| madalinutza_3485 a răspuns:

Dalaughing 15lei

| Raluca_7243 a răspuns:

Buna Andreea. In primul rand se numeste "Casa groazei",nu "Castelul groazei",dar ce mai conteazahappy. Casa groazei chiar merita vazut, merita sa te distrezi, deoarece este legat si de legenda tarii tale. In aceasta casa a groazei chiar te sperii! Deci eu am fost de 3 ori acolo, si de fiecare data am tras cate-o sperietura zdravana si partea frumoasa este ca am ramas si cu niste amintiri foarte placute si amuzante. Cu cate persoane sa te duci.hmm. Pai eu de doua ori am fost cu inca 3 prietene, iar odata am intrat cu 15 persoane. Parerea mea, este sa mergi cu cat mai putin persoane 3-4, deoarece in momentul in care sunteti mai multi,incepe caterinca, si nu mai este nimic straniu si nu mai are farmec. Intrarea, din cate imi amintesc este in jur de 15-20 de lei.Nu mai tin minte exact, dar in jurul acestor numere se invarte pretul. Merita cu adevarat sa intrii acolo. Mie mi-a placut foarte mult. Distractie placuta!