| anonim_4396 a întrebat:

Cei care au fost la Castelul Bran povestiti`mi si mie cum a fost... ce ati vazut inauntru.Multumesc.Fundooi; x

Răspuns Câştigător
| Morena30 a răspuns:

Eu am fost iarna asta.Pe mine, sincer, nu m-a impresionat in mod dosebit.Mai mult mi-a placut Peles.Dar revenind la Bran, e ok.O sa va plimbe prin diferite camere care nu sunt prea mobilate, sunt multe scari o sa treceti si pe la balcoane.Jos o sa vedeti si o fantana, prin spatele castelului.Eu de exemplu, am vazut si hainele lui "Dracula", oricum o sa vezi tu mai multe pe acolo.Mai bine sa ramana surpriza big grin.Mie mi-a placut cel mai mult pe afara cand il vezi, are un aer asa misterios :X

Eu iti doresc o vizita placuta si imi pare rau ca nu ti-am dat mai multe detalii dar chiar nu e asa mult de povestit big grin

P.S. Ai grija la cap! Usile sunt foarte joasehee hee

Funda?smugsmug

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât să asculți povești, mai bine faci o vizită pe viu! Se merită.
Pa, pa.

| XtmCamiii a răspuns:

Buna
iata un link unde sunt si poze cu castelul bran si niste istovisiri despre acel loc minunat [x]
http://lumeamare.ro/2011/07/22/o-bijuterie-romaneasca-castelul-bran/
funda?

| Radu997 a răspuns:

Du-te la casa groazei happy dar nu intra singura, sugestia meawinking

| AliPop a răspuns:

E super