| anonim_4396 a întrebat:

CAUT ADMINA URGENT!

-- sa fie neaparat fata
-- varsta intre 12-16 ani,
-- sa nu mia fie admina si la alte pagini,
-- sa aiba experienta,
-- sa fie activa tot timpul,
-- sa fie de incredere,
-- si daca are cu ce sa editeze poze e BONUS

pagina sn : ~~Because off you~~

pentru mai multe detalii uitati id-ul paginii :

Because. offyou

aaa

dau funda cel mai bun... big grin

multumesc

8 răspunsuri:
| Asfgrhr a răspuns:

Buna. Eu as vrea. Dar nu gasesc pagina. Ti-am trimis cerere de prietenie pe mess. Imi poti da un link cu pagina?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai buna poate. Si e comic sa dai funda pentru asa ceva.

| Ciuciulina34 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si am scris doar asa problem? Cel putin eu nu raspund ca fraiera la intrebari care nu ma privesc cum faci tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fatadetreaba esti happy. Numai sa nu scoti ghearele laughing

| Ciuciulina34 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt fata de treaba dar cu cine merita. plus ai avut dreptate nu stiu dc am mai scris ca dau funda laughing))

| xBya a răspuns:

Voi nu va dati seama ca sunteti cele mai penibile din cea mai penibila comunitate? Sunteti exagerat de penibile, cam ca Sanzi Buruiana in prostie. O intreceti chiar si pe Lady Gaga cu paginile voastre penibile de pitipoance excitate si imbalosate pentru 'like`uri'. Ati merita sa ajungeti in cartea recordurilor intr`ale penibilului. Penibil.

| Ciuciulina34 a răspuns (pentru xBya):

Nu te-am rigat sa fii admin si ca sa stii nu e pagina de piti e o pagina despre ceva de ras jocuri etc... si ceia ce te pe tine e enerveaza la aceasta pagina e ca nu e si pentru baieti big grin SI din potriva e si pentru voi

| xBya a răspuns (pentru Ciuciulina34):

Hmm... Numele meu ti se pare a fi de baiat? Daca da, imi pare rau sa te anunt ca sunt fata. Si 'ceva de ras' (frumoasa exprimare), in ce consta? In niste rahaturi de imagini la care daca te uiti te lasa rece? Ai facut o gramada, dar O GRAMADA de greseli atat in exprimare, cat si in gramatica. Eu in locul tau, m`as duce, as cumpara o butelie de petrol, o bricheta si mi-as da foc dracu.