| AnonimGirll a întrebat:

Buna caut o admina pentru o pagina... are 80 de likuri si 2 admine

Admina trebuie sa :

--- fie fata

--- varsta sa fie intre 13 si 16 ani

--- sa stea o zi de proba

---trebuie sa faca rost de likuri si activitate pe pagina

--- sa nu mai fie admina si la alta pagina

Cea care doreste sa ma contacteze la id-ul paginii because. offyou scuzati categoria

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vad cam des intrebarea asta..Nu ar fi bine sa o raportez ca spam>? Data viitoare s-ar putea sa te trezesti cu un avertisment sau poate chiar cu ban ca deja ma enervati voi spam-erii+ asta nu este intrebare! si o sa scriu in acea lista care mi-o da TPU acest lucru.

| AnonimGirll explică (pentru anonim_4396):

Daca nu ai un raspuns la intrebare atunci pa... dupa cum vezi eu nu cersesc nimic plus ca nu trebuia sa te bagi tu in seama. nu am injurat sau alte chestii si nu este problema mea ca tu vezi des intrebari la fel ca a mea. fiecare intreaba ce vrea asa ca nu te gasi tu sa fii ala destept pe aici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonimGirll):

Dar ce intrebare?

| AnonimGirll explică (pentru anonim_4396):

Cine vrea sa fie admina? ....Am o intrebare pentru tine STAI PROST CU VEDEREA?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonimGirll):

Nu ai adresat nicaieri aceasta intrebare! Acesta este un anunt.Tu esti asa de proasta incat nu sti sa faci diferenta dintr-un anunt si o intrebare?

| AnonimGirll explică (pentru anonim_4396):

1- iti dai seama din anunt ce vreau
2- vezi cum vorbesti eu nu team facut pe tine prost