| NextGen a întrebat:

Salut TPU, nu m-am hotarat ce rasa sa iau, rottweiler sau ciobanesc caucazian as vrea sa stiu care este mai puternic si care castiga dintre ei doi.
Care este mai bun pentru paza?
Care este mai atasat de stapan?
Voi ce ati alege?

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| RICardo132451 a răspuns:

Hei, vecina mea are un ciobanesc caugazian. Nu intra nimeni la el in curte. Este bun pentru paza. Se ataseaza de stapan de mic.
Informatii despre el --- > http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/rasa/ciobanesc-caucazian
Rotweilerul este agresiv, nu recomand.
Despre rotweiller-->http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/rasa/rottweiler
Fundaa? :d

4 răspunsuri:
| Laugh25 a răspuns:

Nu am avut niciun caine dintre acestia dar am avut un vecin ce avea ciobanesc caucazian, un caine mai frumos ca acela, cred ca nu am sa mai vadbig grin
Dar la pierdutsad
Au o blana superba si se joaca dar sunt si raihappy
Eu as alege ciobanesc caucazianbig grinSunt frumosi.
Nu stiu de ce ai vrea un rottweiler, sunt prea periculosihappy

| NextGen explică (pentru Laugh25):

Mersi mult de tot de raspuns, a fost foarte bun scuze dar i-am dat lui pentru ca a raspuns primul. Bafta

| Laugh25 a răspuns (pentru NextGen):

Nu'i nimicbig grin Mersi

| BullTerriers a răspuns:

Rott