| Roxiii94 a întrebat:

Ce ati alege intre Facultatea de farmacie si Facultatea de medicina generala? si DE CE? big grin. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

As alege medicina generala pentru ca e mai palpitanta, ai mai multa responsabilitate si isi ofera o multime de oportunitati. Intotdeauna farmacistii mi s-au parut niste vanzatori putin mai elevati.

| Céline7 a răspuns:

CRed ca facultatea de medicina generala, pentru ca castigi mai multi bani decat la farmacie big grin