| Roxiii94 a întrebat:

Ce ati alege intre Facultatea de farmacie si Facultatea de medicina generala? si DE CE? big grin. Multumesc!:*

4 răspunsuri:
| Roxytza_1134 a răspuns:

Eu as alege Facultatea de farmacie doarece farmacistii sunt foarte bine platiti, si nu fac atat de multi ani de facultate ca cei de la medicina. Medicii invata toata viata. In al doilea rand la farmacie trebuie sa stii mai multa chimie decat biologie (mie imi place mai mult chimia tongue)

Sper ca te-am ajutat sa faci o alegere buna

| adutzz a răspuns:

Depinde care iti place tie mai mult, eu as alege medicina generala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că tu trebuie să afli asta. Ce vrei să fii? Ce te atrage? Pentru ce eşti mai pregătită? Care e chemarea ta? happy

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Mai,asta nu putem alege noi...Depinde numai de ceea ce vrei tu,ceea ce iti place tiewinking.Dar eu,sincer as alege medicina generala, dar daca iti place chimia du-te la farmacie, tine cont ca la farmacie iti trebuie foarte foarte multa chimie.big grin:*