| BooBooRooZaa_3173 a întrebat:

Ce parere aveti despre amway? Vi se par niste produse bune? Sincer as vrea sa intru si eu in aceasta "afacere" dar nu am prieteni deloc aici unde stau si nu vad cum le-as putea vinde.

3 răspunsuri:
| emi29 a răspuns:

Poate e un produs bun din 100, sunt foarte scumpe, nu intra in afacere, nu cumpara nimeni, lumea nu are bani de prostii, nu te lasa convinsa de cei care au de castigat de pe urma ta, doar te mint ca sa te bage in 'afacere'.
-daca esti pasionata de retail sau ai nevoie de un ban in plus, incearca oriflame sau avon, mai socializezi iti mai faci prietene

| HopeYup a răspuns:

Sunt foarte bune produsele! Nu lua in considerare raspunsul lui emi29. Se merita sa te inscrii deoarece unele persoane au mers in Hawai, Las Vegas etc.

| don345ro a răspuns:

Vand cod magazin AMWAY 7182757 contra puncte
www.market.weebly.com
Recomanda mai departe daca se poate.Multumesc
www.amway.ro si folositi codul ca sa cumparati cu pret de inscris

Întrebări recente