| cryssa a întrebat:

Ce parere aveti de produsele amway?

4 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Sincer nu mi se par atat de extraordinare, tinand cont de [retul mare pe care il au. Eu am folosit sampon, in speranta ca o sa aiba vreun efect, insa am fost dezamgita, Poate a fost parul meu vinovat si nu mi-a priit. Nu bag mana in foc ca s-ar intampla asa ceva tuturor.

happy

| Filip23 a răspuns:

Scumpe si cu multa multa lalaiala. Sunt produse foarte bune la un pret mai jos. Pt mine, care sunt in criza de timp mereu, e enervant sa ascult povestile si demonstratiile agentilor. Dar au totusi destui clienti.

| aumih16 a răspuns:

Scumpe! valeleu!

| tyty_1709 a răspuns:

Tepe