| Cineva_2379 a întrebat:

Ce părere aveţi despre relaţiile pe internet? Credeţi că sunt de durată?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Depinde, cunosc anumite persoane care dupa o astfel de relatie s-au casatorit.Conteaza daca va intelegeti si sa nu fiti gelosi.

9 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Pai eu cred ca sunt de durata ( am si eu una ) dar e cam aiurea straight face
Poate ca e de durata dar amandoi ne putem insela unu pe altu asa ca nu mai are niciun rost dar nah ...pentru asta a fost creat netu' relatii laughing

| catahardy a răspuns:

Pai odata iti poate umple un 'gol' pe care il ai in suflet. daca va iubiti da poate fi si de durata, cel mai bun prieten al meu are o prietena la 8 ore distanta cu trenul si sunt impreuna de aproape 2 ani. am fost si eu de cateva ori si am vizitat-ohappy

| claudiua a răspuns:

Pai sincer, eu am cunsocut o fata pe net, la care tin fff mult si imi este destul de greu fara ea, dar ne iubim si asta nu ne impiedica sa ducem relatia noastra mai departe cu toate ca nu ne-am intalnit niciodata. Din fericire la vara o sa merg la ea si o sa ne intalnim. Acum, daca va iubiti cu adevarat distanta nu va va afecta.

| iacobitza a răspuns:

Nu cred ca sunt de durata adica tie ti-ar placea sa iti vezi prietenul o data pe luna sau la cateva luni? plus niciodata nu stii cu ce persoane ai de aface daca pretinde ca e altcineva chair dca poate par ca vorbesc ca mama dar in ziua de azi sunt o multime de traficanti de carne vie...happy asta e doar parerea mea

| Andr3yCzz a răspuns:

Daca cunosti acea persoana si in realitate, da... big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Cineva_2379 explică:

Nu e vorba de mine! Am vrut să aflu părerea voastră, ştiu două astfel ce cazuri.
Vărul meu a vorbit mai mult timp cu o fată pe internet, apoi s-au întâlnit, s-au plăcut, s-au mutat împreună iar acum sunt căsătoriţi.
Al doilea caz nu cred că e de durată, pentru că cei doi sunt nişte copii. [12 ani ]

| SuperEu_8198 a răspuns:

Daca va iubiti se poate transforma in ceva frumos, si eu sunt in aceeasi situatie: http://www.tpu.ro/......o-fata-pe/

Va doresc tot binele si sa va iubiti! :)

| crossedmarrow a răspuns:

Nu conteaza daca e la distanta, nu conteaza nici sexul, nu conteaza nici varsta, trebuie doar sa existe dragoste si totul dureaza.