| Crazydyana a întrebat:

Ce pot face daca mai de mult am instalat Yahoo! Messenger 11.5 si acum vreau sa instalez Yahoo! Messenger 10 pentru ca nu pot trimite emoticons pe cel 11.5. adica de cte ori il dezinstalez pe cel 11.5 si vreau sa il instalez pe cel 10 mi se instaleaza tot cel 11.5
Funda:*

Răspuns Câştigător
| TrupFaraSuflet a răspuns:

Sweet im ii un gunoi! poate din cauza lui nu iti merge straight face as am patit si eu!
Fi sigura ca l-ai dezinstalat si ca nu il mai ai in computer si dupa ar trebuie sa iti mearga big grin

7 răspunsuri:
| Alynn98 a răspuns:

Nu conteaza ce messenger ai. iti trebuie sweetim. E un program special pentru emoticoane

| Crazydyana explică (pentru Alynn98):

Stiu acel rogram dar mie una nu prea imi place adica m-am chinuit foarte mult ca sa scap de el si decat sa il instaelz din nou mai bine ma lipsesclaughing

| Crazydyana explică:

Daca mi-ati pueta da un link ceva v-as fi recunoscatoare pe deplinhappy

| sukkakk a răspuns:

Pai stergel definitiv pe cel vechi si apoii il instalezi 10! Sau poate nu gasestii ce iti trebuie pe Google cauta mai amanuntit asa mi s-a intamplat si mie!

| Crazydyana explică (pentru sukkakk):

Am cautat pana mi-a venit rau i degeaba!laughing

| sukkakk a răspuns (pentru Crazydyana):

Eu am gasit! Ti.as da linkul dar nu mai imi aduc aminte site-le ca l.am descarcat demult!

| Replymaster a răspuns:

Cea mai simpla rezolvare: dai un sistem restore sau reinstalezi windows. Recomand sistem Restore happy asta merge numai daca windows-ul tau creeaza puncte singur happy