| Sellef a întrebat:

Buna ce sa le cumpar parintilor si surorii mele pentru anul nou? Cadoubig grin

Varste:

Tata-46(cosmetice, bijuterii)
Mama-43(seturi de pahare tacamuri, cosmetice, bijuterii)
Sora-17(fara ursi de plus, cosmetice, bijuterii)

Fiecare pana in 10 lei.

Am scris fara... pentru ca acelea le-am cumparat de Craciun.

Multumesc happy

Fundita

Răspuns Câştigător
| LittleandLiars a răspuns:

Mamei o floare, o cutie de bomboane.

Tatei nu cred ca i-ai cumparat chiar toate cosmeticele i-ai putea cumpara un deodorant daca i-ai cumparat poti ceva de barbierit.

Surorii atle cumparai o carte ii va placea. Dar afla de la prietenele sale ce carte isi doreste.

Un an nou fericit happy

10 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai mamei poti sa ii cumperi o floare in glastra ...si o cutie de bomboane, tatalui : un pendul, un ceas de mana, am mai vazut un fel de ste cu bricheta si trabucuri, sau ceva de colectie gen un vaporas lucrat manual (iti alegi din ele tu), iar surioareie, va fi incantata daca ii cumperi daca e la scoala (o carte frumoasa sau un rucsac ), iar daca e einca mica, ceva din plus, dar cel mai incantata ar fi de o papusa sper ca te-am ajutata... fundita si Un An nou fericit!

| colorfulcupcake a răspuns:

Pai pentru tata si mama ai putea sa le faci la amandoi cu vreo 15-20 lei ceva pentru casa, cum ar fi bibelouri sau obiecte frumoase decorative

iar pentru sora, ce sa zic, daca are 17 ani, e destul de mare, cred ca-si doreste accesorii de par, sau ceva dragut cum ar fi un pandantiv.

fundy?

| Antogirl a răspuns:

Salut. tatalui tau poti sa-i cumperi o masinarie de barberit, mamei poti sa-i cumper o ciocolata si o floare iar sorei tale poti sa-i cumperi un ingeras din portelan si o ciocolata. Eventul pentru. fiecare menbru al familiei o felicitare. Sper ca te-am ajutat cumva.Iti urez,, An nou fericit!''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai surorii tale ii poti lua niste blugi(depasesc 10 lei in orice caz) sau ce zici de un tricou?(cu scris sau inimi rupte, intregibig grin)sau niste casti(nu de tel) tatalui tau ii poti lua un aparat de barbierit iar mamei ce zici de niste accesorii sau haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heroina. la toti happy
an nou fericit

| sorina33 a răspuns:

Un cadou mai special: Iti recomand un curs de confectionare de bijuterii. Mai multe detalii pe www.smart-bijou.com

| ursiUriasi a răspuns:

Intra la ursi uriasi pentru toate varstele pe site-urile mele
www.ursuletideplus.sunphoto.ro
www.ursiuriasi.blogspot.com

| Sellef explică:

@adutzadragutza tu esti prostuta de felul tau?

Sora mea are 17 ani nu 6 cum sai ii cumpar o papusa?