| Dayana12345 a întrebat:

ce parere aveti despre site-ul 240.ro? Cine imi poate da informatii despre asa zisele replici pentru telefoane? Mersi. funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Replicile sunt niste telefoane de 2 lei, asta se vede si la pret, fara sistem de operare, cu carcasa lipita nici macar suruburi nu au. in general sunt de unica folosinta, daca s a strica sau l ai scapat e terminat

| Csaba_Gergely_1951 a răspuns:

ATENTIE! Firma „fantoma" www.240.ro este o escrocerie! Trimite aparate defecte, FĂRĂ GARANȚIE, FĂRĂ FACTURĂ, FĂRĂ BATERII POTRIVITE! In atenția Serviciului de Investigare a Fraudelor. "Cazul descris întruneşte condiţiile infracţiunilor de înşelăciune şi de evaziune fiscală"!
Daca nu ma credeti, cititi articolul din pagina:
http://www.financiarul.ro/......ectronice/