| Rizer a întrebat:

Buna
Ce telenovele urmariti? Ma refer la programul acasa tv
il urmariti acest canal?
Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

In numele iubirii si Dona Barbara. big grin

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Momentan nu ma uit la telenovele. Dar au fost multe telenovele pe care le-am urmarit cu drag. Imi placea mult sa ma uit pe acasa cand rula Rebelde. Deocamdata nu mai am timp sa ma uit ca altadata. Ma mai uit din cand in cand la Aniela cand nu am ce face.

| JeSa a răspuns:

. nuuuuu urmaresc, decat "In Presa Gurii" ce tine de toate!, Pa!

| crisS a răspuns:

Dona Barbara love struck

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu urmaresc telenovele tongue

| Cryssy a răspuns:

Nu prea ma mai uit la televizor. Nu prea mai am timp.

| AnaisC a răspuns:

Nu prea ma uit pe acasa tv, dar pe kanal d, da la "poveste de familie", si "micutele domnisoare"

| alexa a răspuns:

Foarte rar, dar de obicei mai uit la in numele iubirii:X
ma mai uitam in vacanta la fara sani nu exista paradis...aia imi place, dar acum nu prea mai am timp de cand cu scoala

| M.madallina a răspuns:

Eu ma uit la clona

| OglindaOarba a răspuns:

Paradisul blestemat:X

| OvIaTaNeBuNa a răspuns:

Fara sani nu exista paradisbig grinlove struck

| alabala a răspuns:

In numele iubirii si paradisul blestemat smug

| ingerasha ^^___^^ a răspuns:

Nu prea ma uit la televizor cand mai am timp asa din cand in cand ma uit la Dona barbara, Paradisul blestemat.si cam atat

| shineofblood a răspuns:

La Clona ma mai uit, in rest m-am cam lasat de telenovele.

| cristina_3322 a răspuns:

Ma uit la o telenovela care incepe la ora 15:30... Mi se pare foarte interesant, au fost clipe cand imi dadeau lacrimile

| luisanamy a răspuns:

Eu una ma uit la Acasatv, si cel mai mult imi plac telenovelele "Paradisul Blestemat", "In Numele Iubirii", "Dona Barbara" si la unele care au mai fost diguzate pana acum cum ar fi Tequila cu suflet de femeie, Vaduva blanco, in general cele sud-americane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la o mare de pasiune, paradisul blestemat, clase 406, teresa, esmeralda, dragoste nebuna, iubirec si onoare, iubire cu chip rebel si atit pa TZUPYKA

| Alecsandraa a răspuns:

Paradisul blestemat, Fara sani nu exista paradislove struck, Dona Barbara...Si cam atat ca nu mai am timp...big grin

| helenqw3 a răspuns:

In numele iubirii
este singura la care ma uit si care pare diferita de toate celelalte

| alexutzamyk a răspuns:

Imi place mai ales Aniela, filmul de epoca...si Fara sini nu exista paradis.