| eDaaaa a întrebat:

Ce seriale urmariti? (nu telenovele)
Ati putea sa imi spuneti la ce ora sunt si pe ce canal? happy

12 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Gilmore Girls[Diva Universal] - 20:00
Criminal Minds[AXN] Luni la ora 22:00, si de L pana V de la 23:05
CSI NY [AXN] Joi la ora 21:00
Post Mortem [AXN] Vineri la ora 21:00

| xDcreepy a răspuns:

Dr.Who- sambata si duminica de la 11:00 la 12:00 pe AXN
Minti Criminale- de luna pana vineri de la 23:00 la 00:00 tot pe AXN
Mesaje de dincolo- miercuri la 23:00 pe AXN
Naruto- pe peteava.ro (asta e caz exclus)

| bombănucleară a răspuns:

Trasnitii[de luni pana joi, prima tv] ora 22:15.

| deeutzy a răspuns:

Pai eu ma uit pe net la the vampire diaries
la tv este un film foarte trist pe acasa se numeste yemin (promisiunea) si e in fiecare zi de la 17:30
ma uit la inger intunecat cand il prind pe AXN pentru ca nu prea stiu ora
si cam atat tongue a si mesaje de dincolo tot pe AXN
si mediumul pe.am uitat pe ce tongue
sunt super si merita vizionate :*:*

| ImHereForYou a răspuns:

Legendele palatului-concubina regelui la ora 18:35
nini la ora 19:30
dragoste sh pedeapsa la ora20:30

| Any_3777 a răspuns:

Eu urmaresc "Games of Trones"E pe HBO la ora 22.

| pufoshenia_7680 a răspuns:

Numai iubirea(sambata si duminica ora 14:00) iubire si onoare (Luni-Joi 20:30) Teresa (19:30) ]ACASA TV iubiri secrete (luni -Miercuri ora 19:30) prima Tv si ProTv : mostenirea(22:30)

| Mistik a răspuns:

Iubiri secrete pe prima tv L-Me 19:30, Iubire si onoare acasa tv L-J 20:30, Narcisa salbatica antena 1 L-J 22:00 :d:d:d:d:d:d

| TSO7 a răspuns:

Spartacus 22:00 vineri pe HBO>

| Biu90 a răspuns:

Urmaresc The Borgias! E un serial super cu actiunea ce se petrece pe la 1450. Apare saptamanal pe net.

Răspuns utilizator avertizat
| Kata_1646 a răspuns:

Minti criminale axn(L-V 23:00)