| mada12 a întrebat:

Ce telenovele urmariti(intrebare pentru fetelaughing...sau se uita si baieti?)laughing

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Nu prea imi plac telenovelele. Mi se par ca sunt pentru batrane care nu au ce face si stau toata ziua in casa cu ochii in televizor.Noi suntem la varsta adolescentei, ar trebui sa avem alte preocupari cum ar fi: scoala, distractie, iesirile nu toata ziua cu ochii in calculator si in televizor.Seara la 1 cand nu am somn si nu gasesc la ce sa ma uit, ma mai uit la,, Fara sani nu exista paradis,, dar foarte rar.Sunt de parere ca telenovelele nu sunt de noi si toate au acelasi obiectiv.Personaju principal la inceput ii sarac lipit pamanatu` apoi la sfarsit ajung bogat si fericit.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu urmaresc telenovelele...ma uitam cand eram mai mica toata ziua, acum nu o mai fac, nu mai am chefbig grin

| ViVi a răspuns:

Eu nu urmaresc acum nimic nu prea imi plac dar oricum m-am uitat la serialul clona de pe acasa superhappy

o zi bunatongue

| Georgiana2905 a răspuns:

Urmaresc "Fara sani nu exista paradis". Este o telenovela din care ai ce invata. Mi se pare o telenovela interesanta cu mult talc.

| mariutza a răspuns:

La fara sani nu exista paradis, Valeria, Dona Barbara si Focul iubirii cand apuc tongue

| happy.....withoutyou a răspuns:

Fara sani nu exista paradis, valeria, dona barbara(cind reusesc)cam atit

| RappK a răspuns:

Urasc telenovelele...happy.mai bine ma uit la desenelaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea in care apar si manele ca muzica de fond.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sani nu exista paradis!laughing Si da se uita si baietii, adica eu mi-am convins toti prietenii sa se uitarolling on the floor. Le place...cred ca se uita mai mult pentru silicoanele fetelor din serial!laughinglaughing