| FortaSteaua2012 a întrebat:

Ce credeti despre sfarsitul lumii 2012. P.S Nu despre film. Despre apocalipsa.

7 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Nu are cum să se sfârșească...
Cerealele mele expiră în 2013.

| noname2021 a răspuns:

E o prostie, asta cred

| zozoMik a răspuns:

Sincer eu cred ca uni oameni nu au ce face..si asa ca sa se simta bine...da unu un zvon si toti il cred... sfarsitul lumi a fost prezis de multe ori.
Insa dupa parerea mea. sfarsitul nu o sa vina asa deodata. zbang si totul a disparut... sfarsitul o sa vin cu timpul, si daca te intrebi care o sa fie cauza...eu cred ca noi oameni vom realiza asta.
Nu pot spune ca nu pot aparea unele catastrife naturale, si numai daca te-ai uita putin si la altele..nu la declaratii stupide despre asta poate ti-ai da seamahappy
Baftahappy

Răspuns utilizator avertizat
| TheRockstar a răspuns:

Este o mare prostie. In calendarul Mayas care este cel mai vechi calendar zice clar : Nu vine sfarsitul lumii dar se va produce o schimbare.

| loraa a răspuns:

Hmmm...daca te referi la chestiile zise la tv, ma cam indoiescstraight faceeu iti propun totusi sa nu iti faci grijiwinkingcei care se tem de sfarsitul lumii sunt mai degraba nepregatiti si temetori in privinta a ce se va urma dupa...ar trebui sa fim mereu pregatiti sufleteste indiferent cand ar fi momentul. apocalipseiwinking

| FortaSteaua2012 explică (pentru loraa):

Nu-mi fac griji nici eu nu cred vroiam sa vad parerea voastra.